Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Bpest, VII. Erzsébet Krt. 37. (az udvarban)
hétfő - péntek: 12.00h - 18.00h
szombat: változó (Érdeklődjön!)
dungeon @ dungeon.hu
061-321-13-13

Versenyek

Helyszín:
Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Budapest, VII. ker.Erzsébet körút 37.
Időpont:
augusztus 12. szombat
Kezdés 10.30-kor, nevezés 10-től.
A paklilista e-mail-ben is leadható!
Előre nevezni telefonon, Facebook-on vagy e-mail-ben is lehet!

Szabályok:

A Sokszínűség jutalma verseny

 Tiltott lapok: A Nemzeti bajnokságnak megfelelő szabályokkal!

 Nevezési díj:

 1200 Ft,  (Hatalom Szövetsége tagságival 1100 Ft)

Ingyenes számodra a részvétel, ha a névnapod vagy a születésnapod a verseny hétvégéjén (szombat-vasárnap) van!

Nyeremények:

UR helyett: 1 playset „A Dungeon szelleme” lap!

Alanori olimpia csomagok,  Zén kiegészítők; legalább 45 induló esetén: 80.000 Ft-nyi össznyeremény!

MINDEN induló kap nyereményt: az első 16 helyezett Alanori olimpiát nyer, a többiek Zén kiegészítőt; és a legjobb amatőr versenyzőket külön is díjazzuk!

22-en választották a tikkasztó hőség helyett, a jó 10 fokkal hűvösebb Dungeont, egy jó kis kártyázás erejéig. Az izgalmas verseny végén, a következő végeredmény született:

Helyszín:
Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Budapest, VII. ker.Erzsébet körút 37.
Időpont:
augusztus 5. szombat
Kezdés 10.30-kor, nevezés 10-től.
A paklilista e-mail-ben is leadható!
Előre nevezni telefonon, Facebook-on vagy e-mail-ben is lehet!

Szabályok:

Hagyományos verseny

 Tiltott lapok: A kétségbeesés hatalma, Aranytojás, Bo'adhun varázsital, Elmerombolás, Illúzió, Nekrofun máglya, Pszi szakértelem, Teológia.

 Nevezési díj:

 1200 Ft,  (Hatalom Szövetsége tagságival 1100 Ft)

Ingyenes számodra a részvétel, ha a névnapod vagy a születésnapod a verseny hétvégéjén (szombat-vasárnap) van!

Nyeremények:

Alanori olimpia csomagok,  Zén kiegészítők; legalább 45 induló esetén: 80.000 Ft-nyi össznyeremény!

MINDEN induló kap nyereményt: az első 16 helyezett Alanori olimpiát nyer, a többiek Zén kiegészítőt; és a legjobb amatőr versenyzőket külön is díjazzuk!

 

A verseny végeredménye a 4. kör után (helyezés, név, győzelem, bucholtz, játszma-arány):

1.:    Zámbo Jimmy emlékzenekar"  (Egyed Dávid - Csető Zsolt - Szatmári Bálint)  10    23    19
2.:    Ács Domonkos, Moldován Péter, Váradi Paszkál (Suprame meme dream team)  9    4816
3.:    Horváth Dávid, Horváth Zsolt, Laczó Martin "Fehérvári gettó"  9    39    14
4.:    Három amigo (Juhasz Feri Rago Norbert Jancsár János.  9    30    14
5.:    Dömény Balázs-Szkupien Bence-Simon Richárd (SZÖÖÖRCS)   9    18    14
6.:    Ócsai László, Balog Dávid, Liu TingHao "Sanguodashi"  6    48    14
7.:    Dönczi Krisztián, Veres Péter, Varga János "A Cseles, a sebes és az amatőr"  63612
8.:    András Bence, Várnai Péter, Földi Viktor "Fozs-gepárd"  6    29    12
9.:    "Lenin mauzóleumának lelinóleumozói" (Dárday, Arató, Szolcsánszki)  6    2710
10.:    Bogdán Erik - Szabó András - Sziva Csaba "Fukboiz"  4    20    12
11.:    Bognár Bálint Keller József, Véber Richárd   "Szotyi, tökmag kapható!"  3308
12.:    Tóth István, Katulin Péter, Mikulás Ádám „Mikulás és a krampuszok”  3    257
13.:    Vikka– Kovács András Erdős Viktor, Szabó Krisztián 2  2    38    10
14.:    "Bolyaisok" Pásztor Balázs Merényi Márton Merényi Tamás   0    256

Helyszín:
Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Budapest, VII. ker.Erzsébet körút 37.
Időpont:
július 8. szombat
Kezdés 10.30-kor, nevezés 10-től.
A paklilista e-mail-ben is leadható!
Előre nevezni telefonon, Facebook-on vagy e-mail-ben is lehet!

A várható telt ház miatt érdemes előre jelentkezni!

Szabályok:

Csapatverseny: 3 fős csapatok indulhatnak. Amatőr és profi státuszra nincs megkötés! Pakliépítés: A csapattagok feloszthatják egymás közt a 9 szint. Egy játékos 0 és 9 között bármennyi színt használhat, azonban semelyik szint nem használhatja egynél több játékos. A kiegészítő pakliban nem lehet más szín, mint a pakliban. (A használt színeket a paklilistán fel kell tüntetni.) Szintelen és Bufa lapokat mindenki használhat. Tiltott lapok: Elmerombolás, Nekrofun máglya, Sokszínűség, Mardakor misztikus, A szabadság ára.

 Nevezési díj:

 1200 Ft,  (Hatalom Szövetsége tagságival 1100 Ft)

Ingyenes számodra a részvétel, ha a névnapod vagy a születésnapod a verseny hétvégéjén (szombat-vasárnap) van!

Nyeremények:

 

Alanori olimpia csomagok,  Zén kiegészítők; legalább 45 induló esetén: 80.000 Ft-nyi össznyeremény!

MINDEN induló kap nyereményt: az első 5 helyezett csapat Alanori olimpiát a többiek Zén kiegészítőt; és a legjobb amatőr csapatokat külön is díjazzuk!

További tervezett versenynaptár:

augusztus 5.: felkészülés a Nemzeti Bajnokságra!

Helyszín:
Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Budapest, VII. ker.Erzsébet körút 37.
Időpont:
június 3. szombat
Kezdés 10.30-kor, nevezés 10-től.
A paklilista e-mail-ben is leadható!
Előre nevezni telefonon, Facebook-on vagy e-mail-ben is lehet!

Szabályok:

Hagyományos verseny, kvalifikáció a NB-ra! (10 indulóként 1 bejutó)

 Tiltott lapok: Csak az Elmerombolás és a Nekrofun máglya!

 Nevezési díj:

 1200 Ft,  (Hatalom Szövetsége tagságival 1100 Ft)

Ingyenes számodra a részvétel, ha a névnapod vagy a születésnapod a verseny hétvégéjén (szombat-vasárnap) van!

Nyeremények:

Kreátor műhelye csomagok,  Zén kiegészítők; legalább 45 induló esetén: 80.000 Ft-nyi össznyeremény!

MINDEN induló kap nyereményt: az első 16 helyezett Kreátor műhelyét a többiek Zén kiegészítőt; és a legjobb amatőr versenyzőket külön is díjazzuk!

További tervezett versenynaptár:

július 8.: Dungeon-Kupa VII.:Csapatverseny!

augusztus 5.: felkészülés a Nemzeti Bajnokságra!

A májusi Dungeon-Kupa forduló végeredménye a következő lett:

Helyszín:

Dungeon szerepjáték szaküzlet és klub
Budapest, VII. ker.Erzsébet körút 37.
Időpont:
május 6. szombat
Kezdés 10.30-kor, nevezés 10-től.
A paklilista e-mail-ben is leadható!
Előre nevezni telefonon, Facebook-on vagy e-mail-ben is lehet!

Szabályok:

Új nemzedék formátumú, hagyományos verseny!

 A használható lapok: csak a 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 - es dátumozású lapok!

Minden más lap tiltott a követőkön és a szabálylapokon kívül!

 Nevezési díj:

 1200 Ft,  (Hatalom Szövetsége tagságival 1100 Ft)

Ingyenes számodra a részvétel, ha a névnapod vagy a születésnapod a verseny hétvégéjén (szombat-vasárnap) van!

Nyeremények:


Választható ultra ritka lap:

/ Valóságformázás  / Fókuszálás  / Zu'lit parazitája / Rejtett tartalék / 2 db A Dungeon szelleme / Ogg, a bukott isten /

Kreátor műhelye csomagok,  Zén kiegészítők; legalább 45 induló esetén: 80.000 Ft-nyi össznyeremény!

MINDEN induló kap nyereményt: az első 16 helyezett Kreátor műhelyét a többiek Zén kiegészítőt; és a legjobb amatőr versenyzőket külön is díjazzuk!

A verseny vegeredménye a 5. kör utan (helyezés, név, győzelem, bucholtz, játszmaarány):

1.:    Makó Gergely Teremtő raks.             13    44    23
2.:    Gergely Ferenc Lassan járj!           12    48    16
3.:    Katulin Péter Lassan j. + Enkala            12    32    18
4.:    Fischer Zsolt Molluszk            12    24    22
5.:    Dönczi Krisztián semleges csatamező – kontroll        10    48    21
6.:    Juhász Ferenc Lassan járj!            10    43    20
7.:    Földi Viktor Életenergia – kontroll              10    35    22
8.:    Kahn Evarth Krigish – kontroll              9    42    18
9.:    Várnai Péter              9    40    16
10.:    Aranyi Ákos Sokszínűség              9    35    20
11.:    Kiss Gábor Tharr követő               9    29    16
12.:    Szkupien Bence Életenergia – kontroll           8    38    18
13.:    Klujber Balázs Életenergia – kontroll           8    32    20
14.:    Mikulás Ádám Thormedor, a v.             7    42    11
15.:    Jancsár János Alpha centaurus             7    31    15
16.:    Kurucz Péter Csatamező – tárgy             6    40    12
17.:    Pásztor Szabolcs Főparancsnok          6    39    13
18.:    Erdei Kristóf Életenergia – kontroll            6    35    10
19.:    Peszlen Zoltán Zarknod bilincse           6    31    18
20.:    Pogány Levente Sokszínűség           6    24    14
21.:    Nagy Kálmán Melák + Lassan j.              4    42    13
22.:    Tóth István Fájdalom szépsége + Antim. Raks.              4    34    9
23.:    Dinnyés Tamás Az alvilág ura            4    29    9
24.:    Dömény Balázs Hegymélyi keltető             4    26    9
25.:    Ócsai László Teremtő raksh.             3    25    8
26.:    Horváth Attila Főparancsnok, teknős           3    9    6
27.:    Dolák Viktor Semleges csatamező - tárgy             0    7    3
28.:    Kovács András Péter Zarknod börtöne – lények      0    3    0

A kupa állása: név / pontszám / versenyek száma

Makó Gergely 41 3
Horváth Dávid 36 3
Dönczi Krisztián 33 3
Aranyi Ákos 27 2
Juhász Ferenc 25 2
Szatmári Bálint 25 2
Egyed Dávid 22 2
Klujber Balázs 18 2
Veres Péter 18 2
Horváth Attila 12 2
Liu TingHao 12  
Szabó András 11 2
Moldován Péter 10  
Várnai Péter 9 2
Csető Zsolt 8  
Mikulás Ádám 8  
Pásztor Szabolcs 8  
Bartus Gergely 7  
Kocsis Norbert 7  
Varga-Tóth Tamás 6  
Jancsár János 4  
Tóth István 4  
Kahn Evarth 3  
Nagy Máté 3  
Daku Gergely 2  
Simon Richárd 2  
Szkupien Bence 2  
Földi Viktor 1  
Horváth Zsolt 1  
Ócsai László 1  

Impresszum