Az év vége előtt két nappal 48 játékos gondolta úgy, hogy egy jó kis kártyázással tölti el a szombati napot. A verseny jó hangulatban zajlott és izgalmas meccseket hozott!

A versenyen 3 promóciós lapot is kisorsoltunk: kettőt a sorsolásba benevezők között, egyet pedik az összes megjelent játékos között! A verseny végeredménye a következő lett:

 A verseny végeredménye a 6. kör után (helyezés, név, győzelem, bucholtz, jatszma-arány):

1.:    Makó Gergely  Legendák völgye (epikus)            18    67    28
2.:    Kurunczi Dávid Sokszínűség            15    72    22
3.:    Vogel Patrik Lassan járj!             15    49    22
4.:    Gergely Ferenc Együgyü           15    48    24
5.:    Csető Zsolt Kreátor követői (Az alvilág ura + Harangmester)               15    38    26
6.:  A  Imre Dániel Lassan járj! + Kragoru f.              13    43    27
7.:    Horváth Dávid Sokszínűség             13    34    23
8.:    Sallai Gábor Életenergia              12    72    23
9.:    Balla Gábor Magirox              12    61    23
10.: A   Ország Gergő Phukki             12    58    19
11.:  A  Farkas Tamás Magirox             12    54    23
12.:    Szkupien Zoltán Ősi rúna + CHD követő          12    33    20
13.:    Varga Krisztián 2 A legfőbb káoszmester        10    58    25
14.:    Imre Gyula Legfőbb káoszmester               10    58    19
15.:    Zieger Bálint  A legfőbb káoszmester           10    54    21
16.:    Klujber Balázs Sokszínűség            10    49    22
17.:    Jancsár Zoltán Sokszínűség            9    65    16
18.:    Erdei Kristóf Villámháború              9    57    20
19.:    Arató Zoltán  Hegymélyi keltető + A kalandozók v            9    56    13
20.:    Moldován Péter Lassan járj!           9    48    19
21.:    Szatmári Bálint A kalandozók védőszentje            9    45    21
22.:    Nagy Máté  Semleges Csatamező               9    42    18
23.:    Kiss Ferenc 2  Életenergia + Harangmester           9    33    18
24.:    Horváth Bálint Tábori adó + Harangmester           9    18    20
25.:    Várkonyi András A fájdalom szépsége          8    53    22
26.:    Szkupien Bence Semleges Csatamező           8    51    20
27.:    Juhász Ferenc Archaix             8    41    17
28.:    Anka Márton  Semleges Csatamező             7    65    13
29.:    Katulin Péter Rhatt követője (Epikus)             7    47    15
30.:    Ócsai László Semleges Csatamező             6    57    17
31.:    Pásztor Balázs Zarknod börtöne           6    49    13
32.:    Jäger Dávid  Alpha centaurus             6    43    14
33.:    Balog Márton Hegymélyi keltető + Legendák völgye             6    43    12
34.:    Varga István Az első vámpír (epikus)             6    39    12
35.:    Balog Dávid  Sokszínűség              6    15    18
36.:    Mikulás Ádám Rhatt követője (epikus)             4    35    8
37.:    Ács Domonkos Archaix              4    19    11
38.:    Kácsor Dávid Lassan járj! + Átkozott követő             3    49    10
39.:    Évinger Ferenc Lassan járj! + Az istenek hírnöke           3    45    9
40.:    Szarvas Attila Zarknod börtöne           3    13    6
41.:    Benke Botond Kreátor k.: Főparancsnok + 7 törzs             3    12    4
42.:    Magosin Márk Villámháború + Átkozott követő             3    6    6
43.:    Benke Róbert Zarknod börtöne             1    12    7

 44-48: valamiért lemaradt... :(

Boldog Új Évet kívánunk és várunk mindenkit január 12-én, a következő hagyományos versenyen!