Krynn folyamatosan változó világán még az isteneket is érheti meglepetés. És ha ez igaz az égi hatalmakra, vajon milyen esélyei lehetnek a közönséges halandóknak? Oly erők játékaként, amelyekkel egyenként esélyük sem lenne szembenézni, egy maroknyi, ám elszánt csapat kétségbeesett kísérletet tesz arra, hogy megakadályozzon egy inváziót.
A rejtélyekkel övezett Mina megszökik börtönéből, hogy teljesíthesse azt a küldetést, ami még az ő megtörhetetlen akaraterejét is próbára teszi. Eközben a gonosz – napról napra nagyobb területre terjesztve ki befolyását – mindjobban megveti lábát a világban. Azonban Krynn e legsötétebb óráján, mikor a világ lelke forog kockán, a legváratlanabb helyeken támadhatnak hősök.
Margaret Weis új sorozata a lelkek háborújából megismert Mina történetét folytatja Krynn legújabb időszakának, a halandók korának első éveiben.
| Általános adatok | |
| Megjelenés | 2011.04.18. | 
| Nyelv | magyar | 
| Kiadó | Delta Vision | 
| Könyv adatai | |
| Szerző | Margaret Weis | 
| Fordító | Vitális Szabolcs | 
| Borítófestő | Matt Stawicki | 
| Terjedelem | 360 oldal | 
| ISBN szám | 978 963 9890 93 0 | 
| Kötés | kartonált | 
Margaret Weis: Borostyán és vas
- Gyártó: Delta Vision
 - Cikkszám: ködragonlance038
 - Bónuszpont: 22
 - Készletinfó: 5
 
- 4.990Ft
 - 
              
4.390Ft
 - Ár bónuszpontokban: 440
 
Kapcsolódó termékek
Margaret Weis: Borostyán és hamvak
A lelkek háborúja véget ért Krynn világán, Mina pedig eltemette a halandóvá lett Takhisist, a Söté..
4.390Ft 4.990Ft
Margaret Weis: Borostyán és vér
Mina végre kiszabadul a Vértenger tornyából. Meg kell tudnia az igazságot önmagáról, amelyet oly s..
4.390Ft 4.990Ft
Címkék: könyv, dragonlance, söét tanítvány, Margaret Weis, Borostyán és vas,


